Arçelik Ürünleri Garanti Süreleri


Sitemizde garantisiz ürün bulunmamaktadır!

Sitemizde bulunan ürünlerin tamamı tedarikçi firmamız olan Arçelik A.Ş.'nin garantisi altındadır. Ürünlerin garantilerinin başlaması için kurulum ve montajının Arçelik Yetkili Servisleri tarafından yapılarak onaylanması gerekmektedir. Ürünlerin garanti süreleri ve montajları ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir.

Sadece 85 TL'ye ürününüzün garanti süresini 4 yıl uzatma fırsatıİster Arçelik'ten yeni bir beyaz eşya almış olun, ister 3 yıl garanti süresi henüz dolmamış bir Arçelik beyaz eşyasına sahip olun,7 yıl garanti avantajından yararlanabilirsiniz.

7 yıl garanti belgenizi almak için; bayinizin "Yetkili Satıcı" ve "Müşteri" kutucuklarındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurduğu ve kendisine ait bölümü koparıp aldığı 7 yıl garanti karnenizi saklayınız.

Eve montaja gelen yetkili servis "Yetkili Servis" kutucuğundaki bilgileri doldurup kendisine ait olan kısmı koparıp aldıktan sonra, her ay 7 yıl garanti karnenizle birlikte bayinizi ziyaret ediniz.

Her ziyaretinizde bayinizden, ödemesini yaptığınız her 1 TL karşılığında bir kutucuğun imzalanmasını isteyiniz. Ayrıca her altı ayda bir, "36 ay" kutucuklarının üstündeki 6 kontrol kutusundan birini imzalatmanız gerektiğini de unutmayınız. Bütün kutular imzalandıktan sonra bayinizin Arçelik Çağrı Merkezi'ni sizin adınıza aramasını rica ediniz.

7 yıl garanti kapsamındaki beyaz eşyalar buzdolabı, ankastre buzdolabı (tezgâh seviyesi ve üstten kapaklı derin dondurucular hariç), fırın, ankastre fırın (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç), bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, çamaşır ve kurutma makineleridir.

Bu belge, arka yüzdeki bilgilerin yetkili satıcı tarafından eksiksiz doldurulması halinde, sadece verildiği yetkili satıcıda geçerlidir.

Bu belge ciro edilemez, nakde çevrilemez.

Bu belgenin kaybolması durumunda, ürünün satın alındığı Arçelik Yetkili Satıcısı'na fatura veya kimlik ibraz edilmelidir.Buzdolabı - Derin Dondurucu - Çamaşır Makinesi - Kurutma Makinesi - Bulaşık Makinesi - Fırın - Klima -Mikrodalga Fırın - Termosifon ve Şofben - Televizyon - Plazma TV - Kombi

Mini ve Midi Fırın - Setüstü Ocak - Aspiratör - Müzik Setleri - Uydu Sistemleri - DVD-Video - Fax ve Telefonlar - Infrared Sobalar - Kuru Süpürgeler - Halı Yıkama Makineleri - Gıda Hazırlama - Pişiriciler - Isıtıcılar - Pratik El Süpürgeleri - Ütüler - Kişisel Bakım Ürünleri - Vantilatörler - Ankastre Ocaklar - Ankastre Domino Ocaklar - Ankastre Aspiratörler - Ankastre Davlumbazlar - Televizyon Sehpaları - Müzik Seti Kabinleri - Bilgisayarlar (Dizüstü Bilgisayarlar Dahil) - Ev Sinema Sistemleri - Plazma TV Aparatları


Ücretsiz montaja tabi ürünler:

Bulaşık Makinesi - Çamaşır Makinesi - Fırın - Çamaşır Kurutma Makinesi - Televizyon - Ankastre Aspiratörler - Ankastre Domino Ocaklar - Aspiratörler - Fax - Müzik Seti Kabinleri - Setüstü Ocak (Gazla Çalışanlar) - Uydu Sistemleri - Su Pınarı - Buzdolabı - Derin Dondurucu - Klima - Mikrodalga Fırın - Termosifon ve Şofben - Ankastre Davlumbazlar - Ankastre Ocaklar - DVD-Video - LGP/Doğal Gaz Sobaları (Bacalı Sobalar) - Halı Yıkama Makineleri - Müzik Setleri (Elde Taşınabilirler Hariç) - Televizyon Sehpaları - Bilgisayarlar

    IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.